Наукові публікації – Publ.Science

Компанія «Наукові публікації — Publ.Science», яка є лідером в сфері наукового консалтингу, запрошує стати частиною її команди.
Вже багато років ми задаємо вектор розвитку сфери наукометрии і науки в Україні та за її межами. Компанія постійно розширює діапазон своєї співпраці, який лежить в радіусі формування колаборацій з міжнародними та державними організаціями, наукометричними базами даних, Вищими навчальними закладами та науковими установами.
Ми орієнтовані на розвиток як зовнішнього партнерства, так і на внутрішнє зростання нашої потужної команди фахівців, для яких важливо стояти біля витоків поколінь тенденцій, новітніх проектів і стандартів у сфері наукометрии і науки.
За довгий період роботи наша компанія розробила певний кодекс законів, який базується на важливих для нас принципах. Вони допомагають кожному співробітнику найшвидшим чином влитися в колектив.
​Відповідальність і допомога своїм.
Цей перший принцип знаменує абсолютну взаємну допомогу всім, хто йде разом з нами в одному напрямку і стосується як співробітників, так і клієнтів з партнерами.
Компетенція та постійний ріст.
Ми хочемо бачити у нашій команді людину, яка невпинно розвиває своє мислення, вчиться, відкриває нові грані свого потенціалу, і це стосуються не тільки професійної сфери, а і особистої. Нас надихає стратегічна ініціатива, і ми готові підтримувати її зі своєї сторони.
Інноваційність в ідеях.
Ми є компанією, яка постійно генерує нові підходи і рішення для оптимізації та автоматизації своєї роботи і роботи компанії в цілому. Тому прагнемо бачити цей скіл і в наших майбутніх співробітниках.
Якщо, прочитавши цей текст, Ви впізнали себе, це добре. Якщо Вам відгукнулись наші принципи і захотілось скоріше приєднатися до нашої компанії, це чудово. Бо ми вже зачекалися на Ваше резюме і знайомство з людиною зі «своєї зграї».