Ukrainian Gears LLC

«UGEARS»
ukr-gears.com
ugearsmodels.com
UGEARS — молода українська компанія з власним виробництвом, яке розташоване у передмісті Києва. Ми розробляємо та виробляємо унікальні, механічні 3D-конструктори, в яких все по-справжньому. Деякі моделі мають свої великі прототипи, інші є унікальними версіями історичних механізмів. Більшість моделей самостійно рухаються завдяки гумомотору, системи шестерень, коліщат, тяг і гравітації.
Моделі повністю укомплектовані всім необхідним для складання. Якість виготовлення деталей дуже висока — для вирізання елементів з фанерної дошки використовується лазерний метод. Всередині упаковки ви знайдете фанерні дошки, з яких потрібно лише видавити готові деталі і трансформувати їх в готову модель. Вам не знадобляться ані клей, ані спеціальні інструменти. Складаються моделі за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями на 10 мовах.
В моделях UGEARS застосовано багато новацій, які не зустрічаються в інших масштабних моделях, а один зі способів з'єднання деталей, що використовується в механізмах UGEARS, є винаходом і захищений міжнародними патентами.
Механізми в техніці довкола нас стали настільки маленькими, що сховані глибоко в речах, і люди не бачать всієї магії обертання шестерень. Подобається складати моделі, які буквально оживають в руках, да і просто подобаються гарні механізми з шестерень.
У нас є більше 200 ідей нових механізмів, і ми постійно працюємо над створенням нових моделей.
В команді UGEARS — більше 150 захоплених своєю працею конструкторів, дизайнерів, майстрів, які створюють музику на дереві, втілюючи свої ідеї в моделях. Місія UGEARS — дарувати незабутній час спільної роботи над речами, які подобаються людям різного віку та поєднувати в цій справі серця батьків і дітей. І в результаті цієї роботи отримувати механічне диво, яке оживає та починає рухатися. Це можливо завдяки цікавим моделям з природніх екологічних матеріалів, точній обробці деталей і детальним інструкціям по їх складанню.
Механічні моделі UGEARS — цікаве і захоплююче хобі, оригінальний подарунок, що дарує приємні хвилини і години, радість від спілкування з рідними та друзями на 5 континентах в більше 80 країнах світу.
Facebook: https://www.facebook.com/ukrainiangears
Twitter: https://twitter.com/UGEARS_models
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCkxhRc5Nd2oB9PNqaIBGhGA
Instagram: https://www.instagram.com/ugears/
UGEARS — українська компанія міжнародного рівня, тому у своїй роботі ми дотримуємося принців взаємоповаги, толерантності, відповідальності та прозорості.
Ми знаходимось за адресою: с. Горенка (біля Пущі-Водиці), вулиця Радгоспна 9.
Маємо сучасний та затишний офіс, робочий простір спонукає до творчого натхнення. Тренажерний зал, заняття йогою та східними єдиноборствами допомагаюсь підтримувати гарний фізичний стан та позитивний настрій. Різні смаколики та свіжі фрукти завжди доречі, коли треба підзарядитися)))
Організован трансфер (ст. М. Політехнічний інститут, м. Дорогожичі, м. Сирець або м. Академмістечко)