Авторское право

Адвокат

Рыбинцев Сергей Сергеевич 42 года Киев Контактная информация Чтобы посмотреть контакты необходимо войти в профиль компании или зарегистрироваться
Общая информация о кандидате
 • Направление юриспруденции
 • Авторское право
  Банковское право
  Договорное право
  Корпоративное право
  Интеллектуальная собственность
  Уголовное право
  Трудовое право
  Налоговое право
  Взыскание задолженности
  Судебный процесс
  Гражданское право

 • Вид занятости
 • Полная
  Неполная
  Временная

 • Вид деятельности
 • Адвокаты

 • Опыт работы
 • Работа в частных компаниях
  Работа в юридических компаниях

 • Языки
 • украинский
  русский
  английский
  немецкий

Резюме

 

Основні практичні навички, знання та досягнення:

- наявність свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю;

- судова практика: відмінне знання та практичний досвід у сфері цивільного та господарського судочинства, в тому числі досвід успішного представлення інтересів в Вищому спеціалізованому суді України та Вищому господарського суді України;

 - спеціалізація у сфері договірного права, банківського і фінансового права, захисту інтелектуальної власності (DMCA, WIPO);

- проведення юридичного аудиту діяльності;

- командний гравець, який вміє організувати робочий процес, здатний звітувати про заплановану та виконану роботу, має до неї творчий підхід, ініціативен та працездатен.

 

Умови працевлаштування:

Готовий до роботи на повний робочий день. Також розглядаю пропозиції з частковою та/або проектною зайнятістю.

Готовий до ненормованого робочого дня та відряджень.

 

Досвід роботи:

2014 р. по теперішній час: приватна юридична практика (юрист), незалежна професійна діяльність адвоката. Практично спеціалізуюсь на наданні правових та консультаційних послуг в сфері оподаткування, спорів пов’язаних з правами інтелектуальної власності, загальні питання господарської діяльності.

З 2016 року, як консультант, постійно супроводжую діяльність двох проектів в сфері ІТ, а саме, 1) маркетплейс в сфері надання доступу до послуг онлайн консультацій (засновник – компанія з Великої Британії) та 2) студія інтернет реклами та SEO (засновник – громадянин України).

Практичний досвід: впроваджено систему роботи персоналу (контрактний базіс) та отримувались дозволи на працевлаштування іноземців; створення внутрішньої документації, зокрема, політик щодо охорони персональних даних, конфіденційності інформації, використання персональних рахунків співробітниками, використання продукту замовниками; створено базу договірних відносин з поточної діяльності в України, юридична підтримка цих відносин.

Окрім того, в щоденні обов’язки входить: співпраця в інтересах замовника та співробітників з податковими органами; медіація та позасудове врегулювання спорів; здійснення представництва інтересів замовника та співробітників; вирішення спорів пов'язаних з правами інтелектуальної власності; моніторинг українського законодавства на предмет змін і безпосереднього їх впливу на господарську діяльність замовника.

 

2013 р. по 2014 р. працював юрисконсультом в ТОВ ФК "Система". Вид діяльності: надання послуг з прийому платежів від населення, здійснення переказу коштів (як небанківською фінансовою установою). Штат співробітників – 12 чоловік.

В компанію був запрошений для проведення юридичного аудиту діяльності, розробки та запровадження організаційних документів (положень, інструкцій) щодо впорядкування договірної діяльності, виконання окремих бізнес-процесів, трудових відносин, поводження співробітників під час перевірок, типових документів компанії.

За час роботи зроблено: юридичне забезпечення та правовий супровід діяльності підприємства; розробка установчих документів (у зв’язку зі змінами у складі засновників); контроль відповідності вимогам законодавства локальних актів та документообігу компанії; розробка, аналіз, правова експертиза договорів та інших документів; ведення реєстру договорів, відстеження термінів виконання і змін в договорах; робота з державними органами (реєстратори, ліцензування та інші); робота з контролюючим органами, проходження та супроводження перевірок (в тому числі ініційованої за підслідністю Служби безпеки України), підготовка відповідей на запити, підготовка заперечень, скарг, заяв; робота з інтелектуальною власністю (реєстрація авторських та/або майнових прав, реєстрація торговельних марок); моніторинг українського законодавства на предмет змін і безпосереднього їх впливу на господарську діяльність підприємства.

 

2011 р. по 2013 р. юрисконсульт в ЮК "Ред Лайн Консалт". Вид діяльності: надання правових та консультаційних послуг, діяльність у сфері права, діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту, консультування з питань оподаткування. Штат співробітників – 6 чоловік. Функціональні обов'язки: консультації фізичним особам з питань цивільного, сімейного, спадкового права, стосовно справ про адміністративні правопорушення; письмове консультування підприємств з питань правового та організаційного забезпечення їх діяльності та юридичного захисту; проведення юридичного аудиту для підприємств; здійснення представництва інтересів юридичних та фізичних осіб в судових органах (господарське, цивільне, адміністративне судочинство); співпраця в інтересах юридичних осіб з органами виконавчої служби, прокуратури, податкових органах; співпраця з органами виконавчої служби; реєстрація, перереєстрація, ліквідація підприємств та фізичних осіб-підприємців.

Окремий практичний досвід роботи в цей період – керував напрямком із співпраці з ПАТ “Універсалбанк”, якому надавались правові послуги, щодо представлення інтересів банку по стягненню кредитної заборгованості, координація роботи з виконавчою службою в частині звернення стягнення на предмет іпотеки, аудит кредитних справ.

 

2008 р. по 2011 р. працював юрисконсультом в ТОВ НВП "Дніпроспецпром". Вид діяльності: будівництво й ремонт адміністративних і виробничих приміщень. Штат співробітників – 65 чоловік. Функціональні обов'язки: створення юридичної служби, супровід інтересів підприємства у судових органах (господарське, адміністративне судочинство), а також в органах нотаріату, прокуратури, податковій інспекції, повний супровід справ на етапі виконавчого провадження. Розробка типових договорів, погодження проектів договорів, складання та правова експертиза договорів (договори підряду, генпідряду і субпідряду, поставки). Розробка оптимальних податкових схем роботи, розробка і провадження заходів щодо безпеки господарської діяльності підприємства. Взаємодія з державними і контролюючими органами, проходження перевірок.

 

Освіта:

Закінчив в 2004 р. Дніпропетровський національний університет і отримав повну вищу освіту за фахом "Економіка й підприємництво. Облік і аудит" і здобув кваліфікацію економіст (1999 – 2004 рр.).

Закінчив в 2008 р. Дніпропетровський національний університет і отримав  повну вищу освіту за фахом "Правознавство" і здобув кваліфікацію правознавець (2004 – 2008 рр.).

 

Додаткова інформація:

- вільне володіння англійською мовою (Advanced, підтверджується сертифікатом IELTS).

- повна вища юридична та економічна освіта;

- готовність та здатність до участі в публічних виступах та конференціях;

- досвід роботи на керівних посадах;

- досвід роботи помічником депутата місцевих рад;

Маю вищу освіту за фахом юрист та економіст, тобто маю можливість найбільш повно консультувати та працювати на підприємстві, для якого важлива легальна та безпроблемна діяльність. Особисту відданість роботі  та чітку орієнтацію на результат можуть підтвердити мої роботодавці та клієнти. Вільно пишу та розмовляю українською та англійською. Маю відмінні організаторські здібності, високу працездатність, витривалість в стресах, вмію зорієнтуватися в ситуації та розставити пріоритети, вмію відстоювати свою точку зору. Вирізняюсь комунікабельністю, відповідальністю, цілеспрямованістю, здатністю швидко навчатися новому.

Кратко о резюме
 • Соискатель

  Рыбинцев Сергей Сергеевич, 42 года

 • Номер телефона

  войдите в профиль компании

 • Желаемая должность

  Адвокат

 • Вид занятости
  1. Полная
  2. Неполная
  3. Временная
 • Направление юриспруденции
  1. Авторское право
  2. Банковское право
  3. Договорное право
  4. Корпоративное право
  5. Интеллектуальная собственность
  6. Уголовное право
  7. Трудовое право
  8. Налоговое право
  9. Взыскание задолженности
  10. Судебный процесс
  11. Гражданское право
 • Дата публикации:

  04.03.2021 г.

Похожие резюме