ЧАО (ВЕНТС)

Історія ПрАТ «ВЕНТС» розпочалася у 1999 році з виробництва елементів систем вентиляції. Завдяки активному впровадженню інноваційних технологій та наполегливій праці всього колективу підприємства ми досягли неймовірних результатів, що красномовно підтверджують чисельні нагороди компанії та продукції торгівельної марки ВЕНТС.

Сьогодні ВЕНТС — світовий вентиляційний лідер, унікальне науково-дослідне підприємство з найбільшою сучасною виробничою базою у Європі та замкнутим технологічним циклом від ідеї до готового високотехнологічного продукту. Бездоганна якість вентиляційного обладнання ВЕНТС відповідає світовим стандартам та підтверджена найвпливовішими міжнародними компаніями та асоціаціями — учасниками кліматичної галузі. Продукція ВЕНТС реалізується більш ніж у 110 країн світу та займає 10% світового ринку побутової вентиляції.

Компанія динамічно розвивається, впроваджує інноваційні технології та використовує найсучасніші розробки в сфері виробництва кліматичного обладнання. На сьогоднішній день асортимент готової продукції налічує більше 15 000 найменувань одиниць побутової, комерційної, промислової вентиляції та складових вентиляційних систем. Жоден із виробників вентиляції в світі не виробляє такої кількості продукції!

ВЕНТС — це не тільки найбільший виробник високоякісного кліматичного обладнання, але й роботодавець світового рівня, у якого приємно працювати, навчатись новому, рости та розвиватись як фахівець. На підприємстві працюють понад 3000 працівників, для яких створені найкращі умови праці та побуту. Формуючи свою команду, ми робимо ставку на професіоналізм, творчість, спроможність до навчання та розвитку. Ми не працюємо з кадровими агентствами — ми самостійно підбираємо та вирощуємо кадри.

Сучасні технології виробництва вимагають освіченого робітника. Багато наших спеціалістів проходили навчання на новому обладнанні у закордонних спеціалістів, представників фірм-виробників, а в подальшому передавали свій досвід новачкам.

Підприємство активно співпрацює з навчальними закладами, використовуючи такі форми, як виробнича, технологічна та переддипломна практики. Сьогодні у нас працюють випускники коледжів, середніх та вищих навчальних закладів з Києва, Житомира, Білої Церкви, Броварів, Бердичева, Василькова, Вишневого, Макарова, Фастова та інших міст України.

Ми гарантуємо нашим працівникам:

• офіційне працевлаштування з першого дня роботи;

• гарантовану виплату заробітної платні 2 рази на місяць;

• оплачувані лікарняні бюлетені;

• медичне страхування;

• оплачувану відпустку протягом 24 днів на рік;

• пільгове харчування у власному кафе підприємства;

• для працівників інших міст Київської області — трансфер на службових автобусах на роботу і з роботи;

• для працівників інших міст України — допомога в поселенні.

РОБОТА в «ВЕНТС» — ЦЕ НАДІЙНІСТЬ І СТАБІЛЬНІСТЬ ДЛЯ КОЖНОГО СПІВРОБІТНИКА!